Müşteri Hizmetleri

Hediye Çeki ve Falcon Puan Hakkında

Nasıl Puan Kazanabilirim ?


1 FalconPuan : 1 TL olup minimum 10 tl değerinde puan kazanmanız durumunda hediye çekine dönüştürebilirsiniz.

500 tl değerinde alışverişlerinizde 25 tl değerinde puan kazanırsınız.
 
Sitemizde pek çok şekilde puan kazanabilir ve bu puanları kullanarak indirimli alışveriş yapmak için hediye çeki oluşturabilirsiniz.
 
 • Alışveriş yapın.
  Sitemizde satışa sunulan her ürüne ait bir "FalconPuan" vardır. FalconPuan miktarını, ilgili ürünün sayfasında bulabilirsiniz. Her alışverişinizde sipariş verdiğiniz ürünlerin puanlarının toplamı kadar puan kazanırsınız.
 • Yorum yapın. (1 FalconPuan)
  Kullandığınız bir ürün hakkında yorum yaparak düşüncelerinizi dile getirebilir, diğer kullanıcılarımıza alışveriş yapmalarında yardımcı olabilirsiniz ve puan kazanabilirsiniz.
 • Tavsiye edin. (1 FalconPuan)
  Ürün detay sayfasında bulunan "Arkadaşına Öner" tuşuna basarak, ürünü arkadaşlarınıza tavsiye edin. Tavsiye ettiğiniz kişi, gönderilen e-posta mesajındaki linke tıkladığı zaman puanınızı kazanmış olacaksınız.
 • Üye olun. (5 FalconPuan)
  Sitemize ücretsiz üye olarak anında puan kazanabilirsiniz!

Puanlarımın Kullanım Koşulları Nelerdir ?

 
 • Puanlarınızı kullanabilmeniz için yaptığınız alışverişlerinizden en az 10 FalconPuan kazanmanız gerekir. Alışverişlerinizden kazandığınız aktif puanları yukarıdaki tabloda inceleyebilirsiniz.
 • Alışverişlerinizden ve diğer aktivitelerinizden kazandığınız puanlar, siparişinizin onay tarihinden 1 gün sonra aktif olur ve bu tarih itibariyle 180 gün süreyle kullanılmazsa silinir. Hangi tarihte hangi işlemden nekadar puan kazandığınız, puanlarınızın aktif olma ve silinme tarihleri yukarıdaki tabloda belirtilmiştir.
 • Sipraiş iptalleri ve ürün iadelerinde o alışverişinizden kazandığınız puan iptal edilir.
 • Yorumlardan kazandığınız puanlar yorumunuz onayladndığında aktif olur.
 • Ürün tavsiyesinden kazandığınız puanlar; tavsiyede bulunduğunuz arkadaşınız, kendisine gönderilen e-postadaki linke tıkladığında aktif olur.
 • Üyelikten kazandığınız puanlar üyeliğiniz onaylandığında aktif olur.
 • www.ortopedikterlik.com puanlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hediye Çekimi Nasıl Oluşturabilirim ?

 
 • Hediye çeki oluşturabilmeniz için puanlarınızın aktif olması ve kullanım koşulları sağlanmış olması gerekir. Puanların kullanım koşulları yukarıda maddeler halinde belirtilmiştir.
 • Çek oluşturabilmek için uygun koşullar sağlandıysa, yukarıdaki tablodan çeke dönüştüreceğiniz puanlarınızı seçerek "Seçili puanlarımı çeke dönüştür" butonuna tıklayın. Bu işlem sonrasında sistem sizi "Hediye Çeklerim" sayfasına yönlendirecektir. Oluşturduğunuz çekleri görebilir ve bu çekleri nasıl kullanacağınızı bu sayfadan detaylı olarak öğrenebilirisiniz.

Puan ve Çeke Dönüştürme Ekranı

Kazandığınız puanları seçerek çeke dönüştürebileceğiniz ekran aşağıdadır. Ekranı takip ederek zamanı içerisinde kazandığınız puanları hediye çekine dönüştürebilir ve bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz. Süre dolan puanlar otomatik olarak silinmekte ve hak talep edilememektedir. Süresi içinde puanlarınızı çeke dönüştürmek ve çekinizi yine süreniz içerisinde kullanmanız gerekmektedir.
 
Puanı Nasıl Kazandınız (Eylem) Kazandığınız Puan Kazandığınız Tarih Aktif Olma Tarihi Silinme Tarihi Durum
Yorum (Baş Parmak Yamukluğu Terlikleri (Halluks Valgus) Erkek HLX-90S) 1   17.05.2017 18:17:17 13.11.2017 18:17:17 Aktif
* Çek oluşturabilmeniz için "Alışverişlerinizden kazandığınız aktif puan" yetersiz.
Bugüne kadar kazandığınız puan 64.357
Süresi dolmuş puan 64.356
Kullanılmış puan 1.433
Aktif olmayı bekleyen puan 0
Alışverişlerinizden kazandığınız aktif puan 0
Diğer aktivitelerden kazandığınız aktif puan 1
Toplam aktif puan 1
Aktif puanlarımın TL karşılığı 0,50 TL
%100 Müşteri Memnuniyeti
Orjinal Ürün Garantisi
%100 Güvenli Alışveriş
Hızlı ve Kolay İade

 

Falcon Ortopedik Terlik ve Ortopedik Ayakkabı

2006 yılından bugüne ortopedik terlik, ayakkabı, sandalet ve tabanlık ürünlerini siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Üretimimizde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyarak üretim yapmaktayız ve ISO 13485 - CE kalite belgeleri ile tüm Dünya'ya ürünlerimizi ihraç etmekteyiz. Uygun fiyata kaliteli medikal terlik,ayakkabı,sandalet ve tabanlıklar Ortopedikterlik.com'da.
Antistatik ameliyathane terliği üretimi ile hastane ameliyathanelerinde cerrahlar, doktor ve hemşirelerin ihtiyaçları doğrultusunda tüm yüzeyinde antistatik barındıran Falcon ameliyathane terliği ile üretim yapmaktayız. Ameliyathane terlikleri ayrıca temiz odalar, kimya firmaları, veterinerler ve laboratuvarlar için kullanılmakta olup, Elektronik ürünler üreten fabrikalar için ise ESD terlik modellerimizi üretim portföyümüze kattık.
Hastane, restoran otel ve temizlik firmaları için ortopedik deri sabo terlik modellerimiz ile doktor, hemşire, aşçı ve temizlik personellerine özel kaymaz taban sabo terlik ürünleri üretmekteyiz.
Şeker hastaları için diyabetik ayakkabı, diyabet terliği, diyabet sandalet modellerimizi tam ortopedik ve el işçiliği ile üretmekteyiz. Ayak konforu açısından önemli bir konumda olan diyabet ayakkabı modellerimiz 80 ülkeye ihracatı yapılmaktadır.
Baş parmak yamukluğu için bunyon, halluks valgus ve çekiç parmak ayakkabı,sandalet ve terlik modellerimizin yanı sıra topuk dikeni hastaları için silikon destekli topuk dikeni terliği, ayakkabısı ve tabanlıklarını da sitemizden inceleyeblirsiniz.
2006 yılında ilk ürünümüz olan zayıflama terlik ve zayıflama ayakkabısı ürünümüz bizim için çok değerlidir. 
Düz taban ve pes cavus için tabanlık, terlik ve ayakkabı modellerimiz ile içe basma ve dışa basma sorunlarınıza destek sağlayabilirsiniz. Çarpık ayak çocuklar için dennis brown ateli, ayakkabısı ve ters bot ihtiyaçlarınız için en doğru adrestesiniz.

Topuk Dikeni ,Diyabet, Halluks Valgus, Düz Taban İçin Terlik ve Ayakkabı Modelleri

Falcon marka ile topuk dikeni terliği, diyabetik özellikte ayakkabı, halluks valgus için terlik ve düz tabanlar için ayakkabı modellerimiz için firmamız ile irtibata geçiniz. Toptan ve perakende alımlarınız için bizimle iletişime geçin.
 
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Etkin Medikal' e aittir. Firma izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
© Etkin Medikal 2006 - Lady Falcon - Tüm Hakları Saklıdır. eCommerce Software - http://www.etkinmedikal.com www.ladyfalcon.net
TEL: 0 (212) 671 20 21 Fax: 0 (212) 671 20 22 info@etkinmedikal.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.