Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

 

Ortopedikterlik.com Hakkında

 

Etkin Medikal firması, 1999 yılından beri sağlık sektöründeki başarılı satış pazarlama tecrübelerimizi bir araya getirerek 2006 yılının haziran ayında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Günümüzde ihracat ağırlıklı olarak çalışan firmamız 46 ülkeye ihracat yapan ve kaliteli ürünler ile rakiplerinden farklı mantalitede olan bir firmadır.

Ayak sağlık sorunları alanında uzman olan kadromuz ile kurulduğu günden itibaren bir çok ayak sağlık sorunu ile alakalı Ar-ge çalışması yapmış ve bu alanlarda hastalara önemli çözümler üretmiştir. Türkiye içerisinde çalışma alanları olarak hastane, medikal, eczane, temizlik firmaları, restorantlar, oteller, çeşitli sağlık kuruluşları bulunan etkin medikal patentli markaları Lady Falcon® ve Mr. Falcon® ile güven ve kalitenin ilk adresi olmuştur.

Türkiye dışında tüm Dünya ülkelerinden ürünlerimize gösterilen ilgi doğrultusunda Uluslararası Dünya fuarlarında boy göstermeye başlayan firmamız ihracat ağırlıklı olarak çalışan firma durumunda olup perakende müşterileri için oluşturulmuş sanal satış mağazaları Ortopedikterlik.com ve Ladyfalcon.net ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Üretim portföyünde birçok sağlık ayakkabı, terlik, sandelet ve tabanlık ürünlerini barındıran firmamız Falcon marka ile kaliteli, ortopedik, uygun fiyatlı ürün üretmeye ve siz değerli tüketicilere sunmayı hedeflemiştir.
 

Ürün Gruplarımız


Ayak sağlık ürünlerimiz ile hastalara çözümler sunan firmamızın üretim portföyünde kaliteli ve ortopedik deri ürünlerin kronolojik sırasını aşağıda bulabilirsiniz.

* 2006 yılında zayıflama ayakkabısı ve terliği üretimi ile Türkiye' de ilk patentli zayıflama ayak giysisi üretimine başlanmıştır.
* 2006 yılında hastane, restoran, temizlik ve otel çalışanları için hakiki deri sabo terlik ve suni deri hastane terlik üretimi yapmaya başlayan firmamız bu alanda artık sadece kaliteli ve deri ürünler üretmektedir.
* 2007 yılı başlarında hastanelerde çalışanlar doktorlar için özel hakiki deri doktor ayakkabısı üretimine başlanmıştır.
* 2007 yılı sonu itibarı ile şeker hastalarının mutlaka kullanması gereken koruyucu özellikte diyabet ayakkabısı ve diyabet terlik modellerini üretmeye başlamıştır.
* 2008 yılında topuk dikeni hastalığı açısından talepleri karşılamak için ilk silikon destekli topuk dikeni ayakkabısı ve epin topuk terliği ile sektörde ilkleri yaratmaya ve artık bugünden sonra taklit edilmeye başlanan bir firma konumuna gelen Etkin Medikal günümüze kadar oldukça başarılı referans ve tavsiye edilen markalarıyla büyüyerek gelmenin mutluluğu içerisindeyiz.
* 2010 yılı itibarı ile sabo terlik alanındaki çalışmalarının bir üst kategoride değerlendirip hastane ameliyathaneleri için çok önemli konumda olan antistatik özellikte ameliyathane terlik modellerini piyasaya sunan Falcon 2013 yılı itibarı ile atkılı modelleri ile sektörde öncülük etmiştir. Bugün itibarı ile 12 farklı renk ve 2 farklı modelde gerçek değerlerinde antistatik oranlara sahip terlik markası olarak güven ile kullanılmaktadır.
* 2011 yılına gelindiğinde halluks valgus yani parmak yamukluğu hastaları için özel elastik ayakkabı ve terlik üretimiyle yine ilklerin öncülüğünü yapmış bulunmaktayız. Halluks valgus ayakkabıları kendi içinde farklı alanlara ayrılmış ve serçe parmak, çekiç parmak ve baş parmak rahatsızlıklar için kullanılan önemli bir ürün halini almıştır.
* 2011 yılı itibarı ile düz taban, çukur taban ve ortopedik taban ihtiyacı olan duruş bozukluğuna sahip hastalar için ortopedik tabanlık üretimine başlanmıştır.
* 2012 yılına gelindiğinde ise doğuştan çarpık ayak olarak doğan ve kalça çıkıklığı tedavisinin önemli bir parçası olan dennis brown botları ve atel üretimini ters botlar ile çeşitlendirmiş bulunmaktayız.
* 2014 yılı flat foot yani düz taban olan çocuklar için yürüyüş ayakkabı sandalet ve bot ürünlerini ihraç etmeye başladık.
* 2016 yılı itibarı ile 46-47-48 numara büyük ayaklar için diyabetik özellikte ayakkabı modellerini üretmeye başlayarak bu alanda yine bir ilk yaparak elimizi taşın altına sokmuş bulunmaktayız.
* 2017 yılı itabarı ile ESD değerlerinde antistatik terlik üretimine başlanmıştır.

Günümüzde %100 gerçek deri ve kaliteli üretim ile hizmet veren firmamızın ürünlerini sizde kullanabilir ve sağlıklı yürüyüşlere sahip olabilirsiniz.
 

Perakende Sipariş ve Alışveriş

 

Ayak sağlık söktöründe bir çok destek ürünü üretimi yapan firmamızın ürünlerini online sipariş sitelerimiz aracılığı ile güvenle satınalabilirsiniz. 2006 yılından beri güvenli alışveriş yapabileceğiniz www.ladyfalcon.net sitemiz ile perakende sanal mağazacılığımıza başlamış ve 2010 yılı itibari ile şuan bulunduğunuz www.ortopedikterlik.com sitemiz ile rahat ve kaliteli ortopedik terlik ayakkabı ihtiyacınızı karşılıyoruz.


Ayak sağlığı herkes için önemlidir. Lütfen ayak sağlığımızı kaybetmeden bu bilince varalım ve tüm gün bütün yükümüzü taşıyan ayaklarımıza iyi bakalım. :)


Sağlıkla Kalın,


ETKİN MEDİKAL
 

%100 Müşteri Memnuniyeti
Orjinal Ürün Garantisi
%100 Güvenli Alışveriş
Hızlı ve Kolay İade

 

Falcon Ortopedik Terlik ve Ortopedik Ayakkabı

2006 yılından bugüne ortopedik terlik, ayakkabı, sandalet ve tabanlık ürünlerini siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Üretimimizde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyarak üretim yapmaktayız ve ISO 13485 - CE kalite belgeleri ile tüm Dünya'ya ürünlerimizi ihraç etmekteyiz. Uygun fiyata kaliteli medikal terlik,ayakkabı,sandalet ve tabanlıklar Ortopedikterlik.com'da.
Antistatik ameliyathane terliği üretimi ile hastane ameliyathanelerinde cerrahlar, doktor ve hemşirelerin ihtiyaçları doğrultusunda tüm yüzeyinde antistatik barındıran Falcon ameliyathane terliği ile üretim yapmaktayız. Ameliyathane terlikleri ayrıca temiz odalar, kimya firmaları, veterinerler ve laboratuvarlar için kullanılmakta olup, Elektronik ürünler üreten fabrikalar için ise ESD terlik modellerimizi üretim portföyümüze kattık.
Hastane, restoran otel ve temizlik firmaları için ortopedik deri sabo terlik modellerimiz ile doktor, hemşire, aşçı ve temizlik personellerine özel kaymaz taban sabo terlik ürünleri üretmekteyiz.
Şeker hastaları için diyabetik ayakkabı, diyabet terliği, diyabet sandalet modellerimizi tam ortopedik ve el işçiliği ile üretmekteyiz. Ayak konforu açısından önemli bir konumda olan diyabet ayakkabı modellerimiz 80 ülkeye ihracatı yapılmaktadır.
Baş parmak yamukluğu için bunyon, halluks valgus ve çekiç parmak ayakkabı,sandalet ve terlik modellerimizin yanı sıra topuk dikeni hastaları için silikon destekli topuk dikeni terliği, ayakkabısı ve tabanlıklarını da sitemizden inceleyeblirsiniz.
2006 yılında ilk ürünümüz olan zayıflama terlik ve zayıflama ayakkabısı ürünümüz bizim için çok değerlidir. 
Düz taban ve pes cavus için tabanlık, terlik ve ayakkabı modellerimiz ile içe basma ve dışa basma sorunlarınıza destek sağlayabilirsiniz. Çarpık ayak çocuklar için dennis brown ateli, ayakkabısı ve ters bot ihtiyaçlarınız için en doğru adrestesiniz.

Topuk Dikeni ,Diyabet, Halluks Valgus, Düz Taban İçin Terlik ve Ayakkabı Modelleri

Falcon marka ile topuk dikeni terliği, diyabetik özellikte ayakkabı, halluks valgus için terlik ve düz tabanlar için ayakkabı modellerimiz için firmamız ile irtibata geçiniz. Toptan ve perakende alımlarınız için bizimle iletişime geçin.
 
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Etkin Medikal' e aittir. Firma izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
© Etkin Medikal 2006 - Lady Falcon - Tüm Hakları Saklıdır. eCommerce Software - http://www.etkinmedikal.com www.ladyfalcon.net
TEL: 0 (212) 671 20 21 Fax: 0 (212) 671 20 22 info@etkinmedikal.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.