Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

SadeceListe Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 35 ürün listeleniyor.

Hac Umre Ayakkabı ve Terlikleri Nasıl Olmalı?

Hac umre ayakkabı ve terlik modelleri; Hızlı hareket etmeyi sağlayan, ortopedik, deri kalitesinde uzun süre yürümede ayağı yormayan ve hızlı çıkarılıp giyilmeye uygun olmalıdır.

Hac ve umre ayakkabısı veya terliği seçerken dikkat edilecek yukarıda belirtilen özelliklere uygun ayakkabı ve terlik alımı sizin kutsal topraklarda daha güvenli ve sağlıklı ibadet yapma şansını tanıyacağını unutmayın. Ayaklarınızı yoracak veya hızlı hareket etmenizi engelleyen kalitesi düşük ürünler sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz.

Falcon hac umre ayakkabı ve terliği modelleri %100 deri, tam ortopedik ve uzun süre yürüyüşlerde bile ayağı kolay kolay yormayan kalitede modellerdir. Binlerce hacca veya umreye giden kullanıcı memnuniyetine sahip kişilerden biride siz olabilirsiniz.

Hac umre ayakkabı ve terliği modelleri, özellikleri ve fiyatlarını incelediğiniz bu sayfamızın yanı sıra diğer ayak sağlık ürünlerimiz için burayı tıklayınız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
Orjinal Ürün Garantisi
%100 Güvenli Alışveriş
Hızlı ve Kolay İade
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Etkin Medikal' e aittir. Firma izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
© Etkin Medikal 2006 - Lady Falcon - Tüm Hakları Saklıdır. eCommerce Software - http://www.etkinmedikal.com www.ladyfalcon.net
TEL: 0 (212) 671 20 21 Fax: 0 (212) 671 20 22 info@etkinmedikal.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.