Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

En Kaliteli ve Etkin Diyabet Terliği Erkek Modellerinin Önemi

Diyabet terliği erkek modelleri ile şeker hastaları ayaklarını yaralanma ve enfeksiyon riskine karşı maksimum korumaya sahip olurlar. Ayak bakımının nekadar önemli bir konu olduğunu mutlaka her şeker hastası bilincindedir. Bu sebeple düzenli bir şekilde ayak bakımı yaptırmaları ayaklarında oluşabilecek mantar ve bakteri riskini ortadan kaldırır.

Diyabetik terlikler erkek şeker hastalarının ayaklarında yaralanma ve yaralanmanın sonucunda oluşacak enfeksiyon riskini en aza indiren kaliteli ve ortopedik terliklerdir. Geniş burun havuzu ile ayak parmakları rahat bir şekilde hareket eder ve antibakteriyel özelliği sayesinde ayaklar bakterilere karşı tam korumaya sahip olur.

 

Diyabet Terliği Kullanmayanlar Risk Altında

Diyabet terliği kullanmayan şeker hastaları heran risk altındadırlar. Ayaklarında herhangibir çarpa durumunda çeşitli yaralanmalara sebep olabilirler. Ayaklarında hissetmeme problemi olduğu için bu yaraları fark edemez ve yaralar zamanında fark edilmez ise enfeksiyon oluşma söz konusu olur. Daha ilerleyen durumlarda ise parmak veya ayak kesilmesine kadar ilerleyen vakalar çok yaygındır.

Diyabet terliği erkek modelleri, özellikleri ve faydalarını incelediğiniz bu sayfamızın yanı sıra diğer model diyabetik ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz.
%100 Müşteri Memnuniyeti
Orjinal Ürün Garantisi
%100 Güvenli Alışveriş
Hızlı ve Kolay İade
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Etkin Medikal' e aittir. Firma izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
© Etkin Medikal 2006 - Lady Falcon - Tüm Hakları Saklıdır. eCommerce Software - http://www.etkinmedikal.com www.ladyfalcon.net
TEL: 0 (212) 671 20 21 Fax: 0 (212) 671 20 22 info@etkinmedikal.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.