Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
Bu kategoride toplam 4 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Hastane Sabo Terlik Erkek Hemşire ve Doktorların İlk Tercihi

Hastane sabo terlik erkek modelleri, fiyatları ve özellikleri ile sağlık çalışanları doktor ve hemşireler tarafından yaoğun olarak talep görmektedir. Tam delikli sabo terlik modelleri klasik olarak anılsa ve ilk akla gelen sabo terlik modeli olsada günümüzde farklı renkli desenli sabo terliklerine yönelik talepler gün geçtikçe artmaktadır.
 

Ortopedik ve Konforun Sunulduğu Sbo Hastane Terlikleri Erkeklerin Favorisi

En eski hastane sabo terlikleri olan klasik delikli modeller erkek sağlık personelleri kadar diğer iş alanlarında da ilk tercih edilen modeller arasındadır. Yoğun iş temposu düşünüldüğünde fiyat ve konforu birarada sunan Falcon hastane sabo terlikleri erkekler tarafından beğeni ile kullanılmaktadır.

%100 e yakın memnuniyet oranı ile tam delikli erkek model hastane terlikleri uzun süre ayakta çalışanların imdadına yetişmektedir. Ortopedik destek noktaları ile ayak anatomisini destekler niteklikte ve kalitededir.

Hastane sabo terlik erkek modelleri, fiyatları ve özellikleri hakkında detayların anlatıldığı bu sayfamızın yanı sıra deri sabo terlik erkek modelleri sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.
%100 Müşteri Memnuniyeti
Orjinal Ürün Garantisi
%100 Güvenli Alışveriş
Hızlı ve Kolay İade
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Etkin Medikal' e aittir. Firma izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
© Etkin Medikal 2006 - Lady Falcon - Tüm Hakları Saklıdır. eCommerce Software - http://www.etkinmedikal.com www.ladyfalcon.net
TEL: 0 (212) 671 20 21 Fax: 0 (212) 671 20 22 info@etkinmedikal.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.