Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Ürün Grubu
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 84 ürün listeleniyor.

Diyabet Ayakkabısı ve Terliği Şeker Hastalarının Ayaklarını Yaralanmalara Karşı Korur

Diyabet ayakkabısı ve terliği modelleri, Şeker hastası olan bayan ve erkek hastalar için özel üretilmiş ve uluslararası diyabetik ayak normlarına uygun özel ayakkabılardır. Eğer sizde şeker hastası iseniz ayaklarınızda oluşan hissiyat sıkıntısı sonucu ayaklarınızı herhangi bir yere vurduğunuzda hissetmeyebilir ve oluşan yaralanmaların farkına varmazsınız. Bu yüzden önü kapalı dikişsiz veya dikiş seviyesi az olarak dizayn edilmiş vurmalara karşı ayağı koruyucu takviyesi olan (burun ve arka ökçede) ve %100 hakiki deri ile üretilmiş ürünleri tercih etmelisiniz.
diyabetik-ayakkabi-terlik-siparisBakteri barındırmayan ve terletmeyen antibakteriyel özellikte falcon diyabetik ayakkabı ve terliği modelleri şeker hastası bayan ve erkek kullanıcıların ayak yaralanmalarını koruyan therapeutic özelliklerindedir.

 

Ayaklarınız Kesilmeden Diyabetik Ayakkabı ve Terlikleri ile Önlem Alın

Diyabet hastalarının önlem almaması ve ayak bakımlarını önemsememesi durumunda çoğunlukla yaralanma karşısında uzuv kaybı ile sonuçlanmaktadır. Öyle ki deniz kenarında çıplak ayak ile kumlarda gezmek bile kum tanelerinin ayaklarda oluşturacağı küçük çizikler sonucu enfeksiyonlara sebebiyet verebilmektedir. Küçük ve önemsenmeyen ayak koruyucu durumlar çok fazlasıyla tehlikeli sonuçlar doğurduğu günümüzde çok sık karşılaştığımız vakalardandır.

Ortopedik ve %100 deri ürünler ile ayak korumanız tam olarak sağlanmakta, geniş burun bölgesi neticesinde ayak parmakları sıkışmamakta ve koruma işlevini çok iyi yerine getirebilen kaliteli diyabet ayakkabısı ve terliği ürünleri tercih edilmelidir.

Ortopedik deri diyabet ayakkabısı ve terliği modelleri, fiyatları, siparişi ve özellikleri hakkında detayları bulabilceğiniz bu sayfamızın yanı sıra diyabetik sandalet modelleri ve şeker ayakkabısı modellerini bulacağınız sayfalarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.
%100 Müşteri Memnuniyeti
Orjinal Ürün Garantisi
%100 Güvenli Alışveriş
Hızlı ve Kolay İade
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Etkin Medikal' e aittir. Firma izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
© Etkin Medikal 2006 - Lady Falcon - Tüm Hakları Saklıdır. eCommerce Software - http://www.etkinmedikal.com www.ladyfalcon.net
TEL: 0 (212) 671 20 21 Fax: 0 (212) 671 20 22 info@etkinmedikal.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.