Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Ürün Grubu


 
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 53 ürün listeleniyor.

Ortopedik Diyabet Ayakkabısı Nasıl Olmalı?


Diyabet ayakkabısı; Erkek ve bayan şeker hastalarının ayaklarını yaralanmaya karşı özellikte olmalı. İç dizaynı dikişsiz olmalı veya minumum dikiş seviyesinde olmalıdır. %100 deri malzeme ile yumuşaklık sağlanmalı ancak burun ve arka topuk kısmında koruyucu takviyeler ile desteklenmelidir. Koruyucu takviyeler ile desteklenmeyen ayakkabılar çarpma anında yaralanmaya sebebiyet verebileceği için tercih edilmemelidir.

Aşağıdaki resimde göreceğiniz gibi ayakkabı burun bölgesi dar ve sivri olmamalı ayak parmak uçlarının rahatça hareket edebilmesine olanak sağlayan genişlikte olmalıdır. Dar burun yapısına sahip ayakkabılar, ayakları sıkıştırarak ayak sağlığını olumsuz etkilemektedirler.

diyabet-ayakkabisi
 

Diyabet Ayakkabısı Kullanımı Çok Önemli Ölçüde Ayak Kesilmelerini Engeller.


Diyabetik ayakkabı kullanımı ve ayak bakımını ihmal edilmemesi gerektiğini hemen hemen her şeker hastası bilmektedir. Ancak bazı sebeplerden dolayı ayak sağlığı göz ardı edilebilir yada gereken önem verilmemesi durumunda şeker hastalarında uzuv kaybı ile sonuçlanması an meselesidir ve örnekleri bir hayli fazladır.

Diyabetik şeker hastalarının ayaklarında hissiyat problemi üst düzeydedir ayrıca oluşan yaralanmalar kapanmakta sıkıntı yaratır ve kolayca enfeksiyon oluşabilir hele birde ayaklarındaki yaralanma ve enfeksiyon fark edilmez ise çok ciddi ayak sağlık problemleri ile karşılaşırsınız.

Sahil kenarında yürürken kumlara bile çıplak ayak ile basılmamalı kum taneleri ayaklarınızda minik çizikler ile beraber enfeksiyon riskini doğurabilmektedirler. Bu yüzden koruyucu özelliklerinde diyabet ayakkabısı modellerinden sizde kullanmalısınız

Diyabet ayakkabısı modelleri, özellikleri, en uygun fiyatlarını bulabileceğiniz bu kategorimizin yanı sıra diyabetik terlik modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

%100 Müşteri Memnuniyeti
Orjinal Ürün Garantisi
%100 Güvenli Alışveriş
Hızlı ve Kolay İade
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Etkin Medikal' e aittir. Firma izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
© Etkin Medikal 2006 - Lady Falcon - Tüm Hakları Saklıdır. eCommerce Software - http://www.etkinmedikal.com www.ladyfalcon.net
TEL: 0 (212) 671 20 21 Fax: 0 (212) 671 20 22 info@etkinmedikal.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.