Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

club foot
-----------------------------------------------
club-foot-ameliyat-resim

Dennis Brown Pev Botları


Dennis brown pev botlarımız %100 gerçek deriden üretilmiş olup kesinlikle bebeklerin ayaklarında tahriş yapmaz. Aile ve bebek için kullanım kolaylığı ve daha az acısız kullanıma olanak sağlayan özel hassas ayarlanabilir ateli sayesinde çok basit klik sistemiyle ayakkabıyı atelden ayırabilir ve sürekli ayakkabıyı bebeğiniz ayağından çıkarmak zorunda kalmazsınız bu şekilde doktorunuzun ayarladığı açıda bozulmamış olur.
 


Pes Ekinovarus Nedir? Çarpık Ayak Deformitesi Nedir?


Pes ekinovarus diğer adıyla çarpık ayak bir ayak bozukluğu olup çok kolay bir şekilde tanı konabilen bir ayak deformite hastalığıdır. Ayak bileği normal pozisyonuna zor gelir, ayak sırt kısmı öne doğru ve parmaklar içe basar şekildedir. Pes ekinovarus çocuklarda görülme sıklığı her 1.000 canlı doğumdan 1-2 çocuk olarak kayıtlarda yer almaktadır. Pes ekinovarus (çarpık ayak) tanısı gebeliğin 16. haftası sonrasında detaylı ultroson taraması ile kolayca konabilir ancak genellikle tanısı doğum sonrası konmaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti
Orjinal Ürün Garantisi
%100 Güvenli Alışveriş
Hızlı ve Kolay İade
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Etkin Medikal' e aittir. Firma izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
© Etkin Medikal 2006 - Lady Falcon - Tüm Hakları Saklıdır. eCommerce Software - http://www.etkinmedikal.com www.ladyfalcon.net
TEL: 0 (212) 671 20 21 Fax: 0 (212) 671 20 22 info@etkinmedikal.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.