Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

 -----------------------------------------

club foot
-----------------------------------------
club-foot-ameliyat-resim

 
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster

Dennis Brown Pev Botları ve Atel


Dennis brown pev botları ve ters bot üretimi Etkin Medikal firmamız tarafından istanbul fabrikamızda Falcon markası ile yapılmaktadır. Pes ekinavarus çarpık ayak hastalık tedavisinin önemli bir parçası olan pev ponseti botları özel ayarlanabilir dennis brown ponseti atelleri ile birlikte kullanılır. Falcon pev dennis brown botları alanında bir çok model ve renk seçeneği ile öncü firma durunda olup kalitesi ise üst düzeyde olan ürünlerdir.


Dennis brown pev ateli piyasada üretilen atellere göre ince ve özel ayar yapabilir ayak bileği 80 derece açı ile soldan sağa 20 derece açı ile de aşağı yukarı yön verilebilmektedir. Klik ve vida sistemi sayesinde kolayca bebeğin ayağından atel çıkarılır ve tekrardan kolayca çocuk ve aile zorlanmadan atele monte edilir. Kullanım açısından çok kolay olan atel gerçek anlamda bu tedavide önemlidir.

Pev ayakkabı ve Dennis brown bot fiyatlarını sitemizden inceleyebilir ve uygun fiyatlardan sipariş verebilirsiniz.
 

Ters Bot - Club Foot


Ortopedik ters botlar dennis brown pev botlarından sonraki aşamada çocuk yürümeye başladığı zaman ihtiyaç duyulan ve tedavinin önemli unsurlarındandır. Burnu açık ve burnu kapalı olmak üzere modellerimizi inceleyebilirsiniz.
 

Pes Ekinovarus Nedir? Çarpık Ayak Deformitesi Nedir?


Pes ekinovarus diğer adıyla çarpık ayak bir ayak bozukluğu olup çok kolay bir şekilde tanı konabilen bir ayak deformite hastalığıdır. Ayak bileği normal pozisyonuna zor gelir, ayak sırt kısmı öne doğru ve parmaklar içe basar şekildedir. Pes ekinovarus çocuklarda görülme sıklığı her 1.000 canlı doğumdan 1-2 çocuk olarak kayıtlarda yer almaktadır. Pes ekinovarus (çarpık ayak) tanısı gebeliğin 16. haftası sonrasında detaylı ultroson taraması ile kolayca konabilir ancak genellikle tanısı doğum sonrası konmaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti
Orjinal Ürün Garantisi
%100 Güvenli Alışveriş
Hızlı ve Kolay İade

 

Falcon Ortopedik Terlik ve Ortopedik Ayakkabı

2006 yılından bugüne ortopedik terlik, ayakkabı, sandalet ve tabanlık ürünlerini siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Üretimimizde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyarak üretim yapmaktayız ve ISO 13485 - CE kalite belgeleri ile tüm Dünya'ya ürünlerimizi ihraç etmekteyiz. Uygun fiyata kaliteli medikal terlik,ayakkabı,sandalet ve tabanlıklar Ortopedikterlik.com'da.
Antistatik ameliyathane terliği üretimi ile hastane ameliyathanelerinde cerrahlar, doktor ve hemşirelerin ihtiyaçları doğrultusunda tüm yüzeyinde antistatik barındıran Falcon ameliyathane terliği ile üretim yapmaktayız. Ameliyathane terlikleri ayrıca temiz odalar, kimya firmaları, veterinerler ve laboratuvarlar için kullanılmakta olup, Elektronik ürünler üreten fabrikalar için ise ESD terlik modellerimizi üretim portföyümüze kattık.
Hastane, restoran otel ve temizlik firmaları için ortopedik deri sabo terlik modellerimiz ile doktor, hemşire, aşçı ve temizlik personellerine özel kaymaz taban sabo terlik ürünleri üretmekteyiz.
Şeker hastaları için diyabetik ayakkabı, diyabet terliği, diyabet sandalet modellerimizi tam ortopedik ve el işçiliği ile üretmekteyiz. Ayak konforu açısından önemli bir konumda olan diyabet ayakkabı modellerimiz 80 ülkeye ihracatı yapılmaktadır.
Baş parmak yamukluğu için bunyon, halluks valgus ve çekiç parmak ayakkabı,sandalet ve terlik modellerimizin yanı sıra topuk dikeni hastaları için silikon destekli topuk dikeni terliği, ayakkabısı ve tabanlıklarını da sitemizden inceleyeblirsiniz.
2006 yılında ilk ürünümüz olan zayıflama terlik ve zayıflama ayakkabısı ürünümüz bizim için çok değerlidir. 
Düz taban ve pes cavus için tabanlık, terlik ve ayakkabı modellerimiz ile içe basma ve dışa basma sorunlarınıza destek sağlayabilirsiniz. Çarpık ayak çocuklar için dennis brown ateli, ayakkabısı ve ters bot ihtiyaçlarınız için en doğru adrestesiniz.

Topuk Dikeni ,Diyabet, Halluks Valgus, Düz Taban İçin Terlik ve Ayakkabı Modelleri

Falcon marka ile topuk dikeni terliği, diyabetik özellikte ayakkabı, halluks valgus için terlik ve düz tabanlar için ayakkabı modellerimiz için firmamız ile irtibata geçiniz. Toptan ve perakende alımlarınız için bizimle iletişime geçin.
 
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Etkin Medikal' e aittir. Firma izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
© Etkin Medikal 2006 - Lady Falcon - Tüm Hakları Saklıdır. eCommerce Software - http://www.etkinmedikal.com www.ladyfalcon.net
TEL: 0 (212) 671 20 21 Fax: 0 (212) 671 20 22 info@etkinmedikal.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.