Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

 
Antistatik ameliyathane terliği denilince ilk akıllara gelen ve üretimini yaptığımız FALCON markamız. Tüm yüzeyinde antistatik barındıran, 134 derecede otoklavlanabilen, 90 derecede yıkanabilen antistatik ameliyathane terliği hakkında bilmek istediğiniz herşeyi videomuzda bulabilirsiniz. Tüm şeffaflığı ile anlatılmış videomuzda ürün özellikleri, esd antistatik ölçüm cihazlarımız ile antistatik testi, ameliyathane terliği renk seçenekleri, esd terlik görselleri ve atkılı atkısız ameliyathane terliği modelleri anlatılmaktadır. Atkılı antistatik ameliyathane terliği ve ESD terlik kategorimizi incelemeyi unutmayınız.
Satın alacağınız antistatik ameliyathane terliği için antistatik ölçüm görsel ve videolarını firmalardan mutlaka talep ediniz.

 

Antistatik Ameliyathane Terliği  ( 134 Derece Otoklavlanabilir )

Ameliyathane terliği modelleri; 11 farklı renk seçeneği ve 134 derecede otoklavlanabilir 90 derecede makinede yıkanabilir özelliklerindedir. Tüm yüzeyinde özel antistatik barındıran Falcon marka, ameliyathane kullanımlarında tam koruma sağlar. Kendini kanıtlamış bir ameliyathane terliği markası olan Falcon terliklerin tüm yüzeyindeki antistatik değerlere önem vermekte ve özel ölçüm cihazları ile sürekli test edilmektedir. Bu antistatik değerleri sadece kendini ispat etmiş markalarda bulunan ve maliyet artışına sebep olan ancak ürün kalitesini güvenirliğini arttıran bir unsurdur.

Ameliyathane terliği günümüzde hemen hemen her hastanede kullanılması iş güvenliği açısından zorunludur. Hastane çalışanlarının olduğu kadar kullanılan yüksek maliyetli makinelerinde korunması açısından antistatik ameliyathane terliği kullanımı önem arz etmektedir.

Kullanım alanları hijyen bakımından önemli olan antistatik ameliyathane terlikleri 134 derecede flash sterilizasyonda 3,5 dk. 121 derecede steril edilmesi durmunda 15 dk doymuş buharda otoklavlanabilir. Aynı zamanda 90 derecede makina yıkanmasına dayanıklı olan Falcon ameliyathane terlikleri temiz oda, laboratuvar, hastaneler, medikal merkezleri, ameliyathaneler ve elektronik firmalar da güvenle uzun süre kullanılabilmektedir.

Ark destek iç taban dizaynına sahip olan antistatik ameliyathane terlikleri içinde minik kabarcıkları sayesinde uzun süre ayakta kullanım durumunda kan dolaşımını hızlandırır böylece yorulma seviyesini azaltmaktadır.

Antistatik terliklerin kullanım alanlarından dolayı yere düşen şiringa veya yabancı kesici cisimlerin sağlık çalışanının ayağına batmasını engelleyecek kalınlıkta taban tasarımına sahiptir.

Ayağınızda terlemeyi engelleyen özel hammadde yapısı ile Falcon antistatik ameliyathane terlikleri uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanılabilmektedir. Kötü bir hammaddeden üretilmiş antistatik ameliyathane terliklerinin ayağınızda kötü koku ve terlemeye sebebiyet vereceğini unutmayınız.
Toptan ameliyathane terlik teklif formunu tıklayınız.

Aşağıdaki ilginizi çekebilecek sayfalarımızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Atkılı ameliyathane terlikleri , atksız ameliyathane terlikleri , sabo terlik , ESD terlik
%100 Müşteri Memnuniyeti
Orjinal Ürün Garantisi
%100 Güvenli Alışveriş
Hızlı ve Kolay İade

 

Falcon Ortopedik Terlik ve Ortopedik Ayakkabı

2006 yılından bugüne ortopedik terlik, ayakkabı, sandalet ve tabanlık ürünlerini siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Üretimimizde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyarak üretim yapmaktayız ve ISO 13485 - CE kalite belgeleri ile tüm Dünya'ya ürünlerimizi ihraç etmekteyiz. Uygun fiyata kaliteli medikal terlik,ayakkabı,sandalet ve tabanlıklar Ortopedikterlik.com'da.
Antistatik ameliyathane terliği üretimi ile hastane ameliyathanelerinde cerrahlar, doktor ve hemşirelerin ihtiyaçları doğrultusunda tüm yüzeyinde antistatik barındıran Falcon ameliyathane terliği ile üretim yapmaktayız. Ameliyathane terlikleri ayrıca temiz odalar, kimya firmaları, veterinerler ve laboratuvarlar için kullanılmakta olup, Elektronik ürünler üreten fabrikalar için ise ESD terlik modellerimizi üretim portföyümüze kattık.
Hastane, restoran otel ve temizlik firmaları için ortopedik deri sabo terlik modellerimiz ile doktor, hemşire, aşçı ve temizlik personellerine özel kaymaz taban sabo terlik ürünleri üretmekteyiz.
Şeker hastaları için diyabetik ayakkabı, diyabet terliği, diyabet sandalet modellerimizi tam ortopedik ve el işçiliği ile üretmekteyiz. Ayak konforu açısından önemli bir konumda olan diyabet ayakkabı modellerimiz 80 ülkeye ihracatı yapılmaktadır.
Baş parmak yamukluğu için bunyon, halluks valgus ve çekiç parmak ayakkabı,sandalet ve terlik modellerimizin yanı sıra topuk dikeni hastaları için silikon destekli topuk dikeni terliği, ayakkabısı ve tabanlıklarını da sitemizden inceleyeblirsiniz.
2006 yılında ilk ürünümüz olan zayıflama terlik ve zayıflama ayakkabısı ürünümüz bizim için çok değerlidir. 
Düz taban ve pes cavus için tabanlık, terlik ve ayakkabı modellerimiz ile içe basma ve dışa basma sorunlarınıza destek sağlayabilirsiniz. Çarpık ayak çocuklar için dennis brown ateli, ayakkabısı ve ters bot ihtiyaçlarınız için en doğru adrestesiniz.

Topuk Dikeni ,Diyabet, Halluks Valgus, Düz Taban İçin Terlik ve Ayakkabı Modelleri

Falcon marka ile topuk dikeni terliği, diyabetik özellikte ayakkabı, halluks valgus için terlik ve düz tabanlar için ayakkabı modellerimiz için firmamız ile irtibata geçiniz. Toptan ve perakende alımlarınız için bizimle iletişime geçin.
 
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Etkin Medikal' e aittir. Firma izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
© Etkin Medikal 2006 - Lady Falcon - Tüm Hakları Saklıdır. eCommerce Software - http://www.etkinmedikal.com www.ladyfalcon.net
TEL: 0 (212) 671 20 21 Fax: 0 (212) 671 20 22 info@etkinmedikal.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.