Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
Bu kategoride toplam 2 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Ameliyat (Operasyon) Sonrası Ayakkabılar

Ameliyat sonrası ayakkabılar kategorimizde yarım tabanlı ve tam tabanlı olmak üzere 2 farklı model operasyon sonrası ayakkabılarımızı bulabilirsiniz. Operasyonun olduğu ayağa göre tek olarak satışı yapılmakta olup sargılı ayakları göz önüne alarak geniş üretilmiştir.

Halluks valgus ameliyat sonrası diye anılmasına rağmen operasyon sonrası ayakkabılarımız ayaklarınızda oluşan her türlü ayak yaralanmakırıkameliyat sonrası sargılanmadan dolayı yürüyüş kaybı yaşayan herkesin kullanılması için üretilmiş ve ayak uç kısımlarındaki yükü topuk bölgesine doğru yönelten mekanizmalı ürünlerdir.


Ayrıca ameliyat sonrası ayağınızda düzelme olduktan sonra halluks valgus ayakkabısıhalluks valgus terliği ürünlerimizi yada baş parmak yamukluğu yoksa ortopedik diyabet ayakkabısı ve terliği modellerimizi kullanmanızda sağlıklı ve kaliteli yaşam için önem görmekteyiz.
Falcon ameliyat sonrası hastaların yürüyebilmek için ihtiyaç duyduğu halluks valgus diye adı konmuş ancak ayak ameliyatlarından sonra hertürlü operasyon sonrası ayak sargılı iken kullanılması amaçlanmış ayakkabılar olup model çeşitleri ve en uygun fiyat seçenekleri ortopedikterlik.com' da

 

Ameliyat Sonrası Ayakkabı Modelleri

Ameliyat sonrası ayakkabılar genelde halluks valgus ameliyatı sonrası doktorlar tarafından hastalarına önerdikleri için halluks valgus ameliyat sonrası ayakkabısı diye toplum içinde isimlendirilmiştir.


%100 Müşteri Memnuniyeti
Orjinal Ürün Garantisi
%100 Güvenli Alışveriş
Hızlı ve Kolay İade
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Etkin Medikal' e aittir. Firma izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
© Etkin Medikal 2006 - Lady Falcon - Tüm Hakları Saklıdır. eCommerce Software - http://www.etkinmedikal.com www.ladyfalcon.net
TEL: 0 (212) 671 20 21 Fax: 0 (212) 671 20 22 info@etkinmedikal.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.